1119280- Lapp OLFLEX CLASSIC 110 1 Sqmm 80 Core PVC Control Flexible Cable - Length (1 Pack of 100 m)
| Specification | Value |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Nominal Size | 1 sqmm |
| Length | 100 m |
| Number Of Cores | 80 Core |
| Overall Diameter | 25.3 mm |
| Rated Voltage | 300-500 V |
| Series | OLFLEX CLASSIC 110 |
| Wieght | 1251 kg/km |
We're working on gathering more customer feedback to help you make better decisions.